---< Sponsor Bağlantı >---

Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Derin Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Derin Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Serin Atasözü Açıklaması Nasıldır, Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Serin Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Derin Atasözümüzdür. Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Derin Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Derin Atasözünün Açıklaması

İnsan sağlıklı olmasi ve, türlü turlu hastalıklardan savunmak için ayağı sıcak, başı da serin tutmak oldukça yararlıdır. Beden sağlığımızı düşündüğümüz gibi ruh sağlığımızı da düşünmek zorundayız. Bunun için de her turlu meselesi dert etmemeli, olur olmaz her şeylere üzülmemeli, sabırlı ve geniş gönüllü olmalıyiz ve rahat hareket etmemiz gerekmektedir.


- Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Derin Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 26 Ekim 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin, Gönlünü Rahat Tut, Düşünme Derin Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz