---< Sponsor Bağlantı >---

Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


  Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?

  Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır, Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Çıkarmaz Atasözümüzdür.   Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

  Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözünün Açıklaması

Fazla değerleri olmadığı hâlde gereginden fazla değer verip saygı duyarak kişiyi yüceltmek ve bazı unvanlar vererek, överek, pohpohlayarak kişiyi yetişmiş, değerli bir kimse haline getiremeyiz. Gerçek kişilik ve şahsiyet ise  olgunluk,sayğılı ve  insana yakışacak bir vaziyet, davranış insanın kendinde bulunmalıdır.Yoksa çeşitli ünvanlar katarak adam olunmaz.


- Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 13 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Adama Adam Denmekle Adam Olmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz