---< Sponsor Bağlantı >---

Armatör ve Duş Başlıkları Nasıl Temizlenir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Armatör ve Duş Başlıkları Nasıl Temizlenir, Armatör ve Duş Başlıklarını Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız?

Armatör ve duş başlıklarının temizliği oldukça güçtür. Sürekli suya maruz kaldığı için kireçlenme oluşmaktadır. Oluşan kireçlenme de armatör başlıklarını tıkamaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Duşakabınımızın içerisindeki armatör ve duş başlıklarımızın temizlenmesi için üzelerine yeteri miktarda armatör  üzerine kireç çözücümüzü  püskürtüyoruz. Biraz bekleyin. Kireç çözücünün  iyice iç bölgelere yerleşmesi bekleyiniz. Bekleme işlemizden sonra Fiberli süngerimiz ile iyice övüyoruz.ovalama işlemizin hemen peşinden su yardımı ile duruluyoruz.armatör başlıkları

Hafif nemli olan duşakabin camlarımızı iç kısımni ve dış kısımını silme işlemize geçelim.Bu işlem için pamuklu bir cam silme bezinden faydalanız ve camalrda şu izi kalmasına gözen gösteriniz bilindiği üzere bu şu damları bize kir olarak karşımıza gelecektir. Son işlem olarakta olası olduğu kadarı ile pamuklu bez yardımı ile amatör ve duş başlıklarımızı kurulayın. Tabiki kurulama işlemizi fayanslarımız içinde uyguluyoruz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Muslukların üzerinde oluşan su ve kireç kalıntı ve lekelerini gidermek için de yine kireç çözücümüzü sıkıp bir süre bekleyin Fiberli süngerimizle iyice ovalayın. Eğer çıkmadıyda tel süngerle biraz ovalayın hemen çıkacaktır.


- Armatör ve Duş Başlıkları Nasıl Temizlenir? admin tarafından 25 Şubat 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Armatör ve Duş Başlıkları Nasıl Temizlenir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz