---< Sponsor Bağlantı >---

Araç Tutması Nedir, Ne İyi Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Araç Tutması Nedir, Ne İyi Gelir, Araç Tutmasına Karşı Doğal Önlemler Nelerdir?

Bir çoğumuz ister uzak olsun ister yakın herhangi bir yolculuğa çıkacağımız zaman bir telaş alır. Çünkü yolculuk sırasında araç tutmasından rahatsız olmaktadır. Araç tutmasına iyi gelecek olan bir kaç pratik ve doğal çözümü sizlerle paylaşmak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Araç Tutması Nedir,  Ne İyi Gelmektedir?

Araç tutmasına karşı Zeytin; Zeytinin faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu faydaların içerisinde  araç tutmasınada iyi geldiği aklınıza hiç gelmezdi sanırım. Zeytin  içerisinde  bol miktarda tanik asit barındırır. Bu sayede tükürük oluşumunu yavaşlatır. Ağız içinde tükürük oluşumunun artması, kusmaya hazırlanmak demektir. Bu yüzden yolculuklarda mideniz bulanmaya başladığında ağzınıza 2-3 tane zeytin yemek araç tutmasını ve bulantısını  azaltacaktır. Yolculuğa çıkmadan önce yanınıza naneli ve Freş kokulu şeker veya sakız alın. Özellikle Freş kokulu şekerler bulantıyı önlemektedir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Araç Tutması Nedir, Ne İyi Gelmektedir? admin tarafından 9 Mayıs 2014 tarihinde , Genel Sağlık,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Araç Tutması Nedir, Ne İyi Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz