---< Sponsor Bağlantı >---

Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözü Açıklaması Nasıldır, Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözümüzdür. Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözünün Açıklaması

İnsanların kimileri  çok akıllı olur, bazıları ise az. Anlayışlı olan kimseleri en küçük bir söz bile etkiler ve hemen kavrarlar. Bazıları ise   anlayışsız olurlar ve bu gibi kimselere ne söylense söylensin faydasızdır.


- Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 5 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz