---< Sponsor Bağlantı >---

Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır, Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözümüzdür. Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Mal Canın Yongasıdır Atasözünün Açıklaması

Bir insan ne kadar çok bilgili olursa olsun, her şeyi aklında tutamaz, bir çoğunu zamanla unutur.Unutulmaması istenen şey, yazılmalıdır. Böylelikle asırlar süresince kuşaktan kuşağa geçer.Herkes onu okur, birbirine anlatır. Önemli olan hesap işleri de yazı sayesinde ortaya çıkar.


- Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 18 Eylül 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Alim Unutmuş, Kalem Unutmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz