---< Sponsor Bağlantı >---

Akne Ve Sivilceler İçin Portakal Kürü Nasıl Yapılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


  Akne Ve Sivilceler İçin Portakal Kürü Nasıl Yapılır,  Sivilce Ve Akne Tedavisinde Portakalın Önemi Nedir, Portakalla Gelen Güzellik

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Kış aylarındayız ve portakalın bol olduğu zamanlardayız. Sağlığımız için oldukça faydalı olan portakal meyvesi sivilce ve akne tedavisinde de etkilidir.  Sivilcelerden şikayetçi olanlar, bir türlü sivilcelerinden kurtulamayanlar için işte tam sizlere göre bir kür. Gelin portakal kürünü birlikte yapmaya ne dersiniz.

 Akne Ve Sivilceler İçin Portakal Kürü Nasıl Yapılır?

Akne Ve Sivilceler İçin Portakal Kürü Nasıl Yapılır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

  Akne Ve Sivilceler İçin Portakal Kürünün Hazırlanışı

Bir adet  orta boy portakalı  iyice yıkadıktan sonra  kabuklarını soyalım. Havanda krem haline gelene dek  dövelim ve içerisine  bir çay kaşığı kabartma tozunu  katarak  iyice karıştıralım.

Hazırladığımız bu kürü  sivilcelerin üzerine sürerek, 30 dakika bekleyelim ve ılık suyla yıkayalım. Bu işlemi hergün  sivilceler kaybolana kadar yapalım. Sivilce ve aknelerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

 


- Akne Ve Sivilceler İçin Portakal Kürü Nasıl Yapılır? admin tarafından 7 Ekim 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Akne Ve Sivilceler İçin Portakal Kürü Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz