---< Sponsor Bağlantı >---

Akan Su Yosun (pislik) Tutmaz Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Akan Su  Yosun (pislik) Tutmaz  Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Akan Su  Yosun (pislik) Tutmaz Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Akan Su  Yosun (pislik) Tutmaz,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Akan Su  Yosun (pislik) Tutmaz  Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

Akan Su  Yosun (pislik) Tutmaz Atasözünün Açıklamasıatasözünedir1

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bir akan suyun başındasınız ve bir şeylerle suyu bulandırdınız diyelim. Sonra bir bakmışınız ki bulanık su durulmuş berrak bir hale gelmiştir. Sürekli  akan su kendini ve yatağını temiz tutar  hareketsiz ve birikinti hâlinde olan su da aksine mikrop ve pisliği bünyesinde taşır. İnsanlar da öyle değilmidir ki canlı hareketli insanlar çevrelerine ve etraftakilerine yararları vardır.  Hayata bakış açıları farklıdır ve sürekli bir şeyleri  üretmeye çalışırlar. İyimserdirler ve  kötülükten uzak dururlar ve sizlerinde uzak durması için çabalarlar. Ama miskin insanlarda etraflarındakilerine sürekli kötülük ve pislik bulaştırırlar.


- Akan Su Yosun (pislik) Tutmaz Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 4 Mart 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Akan Su Yosun (pislik) Tutmaz Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz