---< Sponsor Bağlantı >---

Ağız Kokusunu Nedir, Ağız Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalıyız


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ağız Kokusunu Nedir, Ağız Kokusu Neden Meydana Gelir, Ağız Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalıyız

Ağız kokusu gündelik yaşantımızı  olumsuz yönde etkiler.Kötü bir ağız kokusu hem kişiyi hemde çevresindekileri rahatsız  eder ve kişi karşısındakilerle konuşurken  mahcub olur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ağız kokusunun nedenleri ise ağızımızdaki herhangi bir yara veya çürümüş dişler ağız kokusuna yol açar.Çürümüş dişleri çektirererk veya tedavi ettirerek bir parça giderebiliriz kokuyu.Bir başlka nedeniyse ağız boşluğunda bulunan bakteri artıkları olan sülfürlü bileşikler kötü kokuya yol açar.

Ağız Kokusunu Nedir, Ağız Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalıyız

Ağız Kokusunu Nedir, Ağız Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalıyız

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ağız kokusunu gidermek için elma sirkesiyle gargara yapıp sonra diş fırçasıyle fırçalamak ağız kokusunu giderir.Hemde ağız sağlımızı korumuş oluruz.Ağız kokusuna kahve çekirdeğide iyi gelir.Kahve çekirdeği çiğnemekte ağızda bulunan  sülfür bileşenlerini ortadan kaldırır.

Ayrıca yemeğimizi peynirle sonlandırmakta ağız kokusunu gideren bir unsurdur,  diş sağlıgımıza da oldukca faydalıdır.

 


- Ağız Kokusunu Nedir, Ağız Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalıyız admin tarafından 26 Aralık 2014 tarihinde , Ağız Ve Diş Sağlığı,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Ağız Kokusunu Nedir, Ağız Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalıyız isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz