---< Sponsor Bağlantı >---

Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözü Açıklaması Nasıldır, Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözümüzdür. Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözünün Açıklaması

Bir ağacı çok güzel gösteren, çabcanlı tutan ise ağacın yaprakları, çiçekleri ve meyveleridir. Varlığını ancak bunlarla ispat eder. İnsanlar da böyle değilmidir ki. İnsanın ailesi, çocukları, yakınları ve arkadaşları eşi dostu ile bir bütün oluşturmaktadır. Şayet bunlardan yoksun olursa yapraksız, çiçeksiz ve meyvesiz bir ağaç gibi kalır ortada; cansız, kurumuş gibi, güçsüz ve verimsizdir. İnsanın ailesi eşi dostu yoksa kimsesiz yapayanlız kalır.


- Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 19 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Ağaç Yaprağı İle Güzeldir Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz