---< Sponsor Bağlantı >---

Ağaç Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ağaç   Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Ağaç   Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Ağaç   Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir ,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Ağaç   Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

Ağaç   Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir  Atasözünün Açıklaması

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bir ağacın canlılığı güzelliği ve ağacı  güzel gösteren,  canlı tutan dalları yaprakları, çiçekleri ve  meyveleridir. Dalsız, yapraksız kuru bir ağaç hiç bir işe yaramaz.  İnsanlar da öyle değilmidir ki. İnsanların yaprağı, kökü anababası,  ailesi, çocukları, yakınları ve dostları değilmidir, onlarla  bir bütün oluşturmaktadır. Yalnız bir insan ıssız adada tek başına yaşayan insan gibidir. Ne konuşacakları birileri atasözlerivardır ne de neslini devam ettirecekleri.  Eğer bunlardan mahrum olursa yapraksız, çiçeksiz ve  meyvesiz bir ağaç gibi kalır ortada; cansız, kurumuş gibi, güçsüz ve   verimsizdir. Kurumaya ve yok olmaya mahkumdur.

 


- Ağaç Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 4 Mart 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Ağaç Dalı Ve Yaprağı İle Güzeldir Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz