---< Sponsor Bağlantı >---

Afa Peeling Sistemi Nedir, Afa Peeling Sistemi Nasıl Uygulanır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Afa Peeling Sistemi Nedir, Afa Peeling Sistemi Nasıl Uygulanır, Afa Peeling Sistemi  Hakkında  Genel Bilgiler?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Her gün kozmetik ve güzellik sektöründe yeni bir buluş yeni bir ürün piyasaya çıkmaktadır. Her şey bayanların ve beylerin güzelliği içindir.

Afa Peeling Sistemi Nedir

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Afa Peeling Sistemi deyince aklımıza. Cildi yaşlanmaya karşı savunuyor ve yaşlılık belirtilerini geriletiyor. Çeşitli nedenlere bağlı gelişen cilt kirlerinin ve akne vulgaris’in rehabilitasyonunda gerek tek başına gerekse mevcut rehabilitasyona yardımcı olarak kullanılabiliyor.

Ciltte nasıl bir tesir bırakıyor?Çok kuvvetli anti-aging tesir yaratıyor, cildi yenileyip, kırışıklıkları azaltıyor, cilde yoğun nem tutucu tesir sağlıyor, tesirleri hızlı, cilt üzerindeki soyucu tesirleri kuvvetli, cilt kirlerinde üstün terapötik tesir sağlıyor.  En hassas ciltlerde bile güvenle kullanılıyor. Güneş hassasiyeti de yaratmıyor.

En sıhhatli neticesi alabilmek için afa-peeling sistemi nasıl uygulanmalı?- Bir uzman gözetiminde başlayan ve daha sonra yeniden uzmanın önerdiği hane ürünleriyle devam eden peeling sisteminde amaçlanan neticenin alınması için şu kaidelere uyulmasında yarar var. En az 6 sefer jel seansı uygulanması gerekiyor. Seanslar haftada bir veyahut iki haftada bir sefer uygulanmalı. 6 seanslık kür bitirdiğinde, hastalar hane programına kaydırılarak, uzmanın önereceği hane ürünleri ile rehabilitasyonuna kendiliğinden devam edebiliyor. 6 kürlük muayenehane uygulaması 6 ayda bir tekrarlanabiliyor.

Afa’ların kullanıldığı alanlarafa sistemi nedir
Güneş, yaşlılık ve gebelik gibi nedenlere bağlı oluşan cilt kirlerine karşı savunucu, rehabilitasyonu destekleyici tesiri var.

Kırışıklıkların giderilmesini sağlıyor, yeni kırışıklıkların oluşmalarını engelliyor.

Akne rehabilitasyonu sonrası oluşmuş izlerin rehabilitasyonunda tesirli.

Cildin yenilenmesi, daha sıhhatli ve canlı görünüme erişmesini sağlayan genel cilt bakımında anti-aging tesirleri hasebiyle teklifliyor.

Erkekler işlemden hemen önce tıraş olmamalı.

Kadınlar son bir hafta içinde tüy dökücü işlem uygulamamalı. 

Cildi yaşlanmaya karşı koruyup ve yaşlılık belirtilerini geciktirmektedir.  Çeşitli nedenlere bağlı gelişen cilt lekelerinin ve akne   tedavisinde, gerek tek başına gerekse mevcut tedaviye destek olarak kullanılabilmektedir. Afa Peeling Sistemi ile en hassas ciltlerde dahi güvenle kullanılabilmekte  ve  güneş hassasiyetinide önlemektedir.


- Afa Peeling Sistemi Nedir, Afa Peeling Sistemi Nasıl Uygulanır? admin tarafından 2 Mart 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Afa Peeling Sistemi Nedir, Afa Peeling Sistemi Nasıl Uygulanır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz