---< Sponsor Bağlantı >---

Adam Adamı Bir Kere Aldatır Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Adam Adamı Bir Kere Aldatır Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Adam Adamı Bir Kere Aldatır Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Adam Adamı Bir Kere Aldatır ,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Adam Adamı Bir Kere Aldatır Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

Adam Adamı Bir Kere Aldatır Ata Sözünün Açıklamasıatasözleri

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Hiç tanımadığınız ve  huyunu suyunu bilmediğiniz bir kişi size yalan söyleyip sizi aldatırsa kendini kandırmış olur. O kişi sizi kandırdığını zanneder ve sizde ona inanırsınız. Ama yalanı çıkınca ortaya siz  o kişiye bir kez aldanırsınız ama  bir daha aldanmazsınız.  Çünkü  siz aldanmış ve ders almıştır. Artık kendini ona göre ayarlar, karşı tarafın düzenbaz olduğunu bildiği için ona tedbir alırsınız. düzenbazın artık be  derse desin inanmaz ve tuzağına düşmez. Sonuçta aldanan düzenbaz olur siz değil.


- Adam Adamı Bir Kere Aldatır Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 4 Mart 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Adam Adamı Bir Kere Aldatır Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz