---< Sponsor Bağlantı >---

Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?

 Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır, Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de  Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözümüzdür. Adalet İle Zulüm Bir Yerde BarınmazAtasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözünün Açıklaması

Adalet ve zulüm tamamiyle bir birinin karşıtı  zıttıdır. Hakkın, hukukun ve doğruluğun olduğu yerde zulüm olmaz ve zalimler barınamazlar. Zulmün olduğu yerde ise hak yemek, sömürü, eğrilik, azgınlık ve taşkınlık vardır. Orada da ne adalet ne de hukuk vardır.

 


- Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 12 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Adalet İle Zulüm Bir Yerde Barınmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz