---< Sponsor Bağlantı >---

Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözü Açıklaması Nasıldır, Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözümüzdür. Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözünün Açıklaması

Sırlar kişiye özeldir ve çok gizli tutulmalıdır. İnsan sırrını duyulup yayılmaması istenmiyorsa, sırrını dostuna bile söylememelidir. Sırrını söylediği dostuda  ağzından kaçırıp  yakınına anlatabilir.Dostu da dostuna söyleyip herkese yayılabilir. İnsanın saklamaya çalıştığın şey sır olmaktan çıkarak herkese yayılabilir.


- Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 6 Aralık 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , , , ,
Açma Sırrını Dostuna, O Da Söyler Dostuna Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz