---< Sponsor Bağlantı >---

Acıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Acıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözü Açıklaması Nasıldır, Acıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de  Acıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözümüzdür. AAcıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Acıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözünün Açıklaması

Bir insan uzun zaman bir şey çok isteyip o şeyin yokluğunu çekip ona ihtiyaç duyanlar o şeyden ne kadar çok elde ederse etsinler bir türlü doymak bilmezler ve tatmin olmazlar. Bir türlü  kendisine yetmeyeceği duygusuna kapılırlar.


- Acıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 5 Aralık 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Acıkan Doymam Sanır, Susayan Kanmam Sanır Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz