---< Sponsor Bağlantı >---

2016 En Hit Tırnak Modası Nasıldır, Hangi Renkler Modadır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


2016 En Hit Tırnak Modası Nasıldır, 2016 Tırnak Modasında Hangi Renkler Revaçtadır, 2016 Tırnak Modası

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bakımlı ve güzeller ellerin sırrı bakımlı tırnaklardır. Ellerimiz ne kadar güzel olsada bakımsız ve kötü gözüken rast gele kesilen tırnaklar ellerimizi kötü gösterir.Tırnakların boyu ne çok uzun nede çok kısa olamalı.

Orta boy tırnak bu senenin trendleri arasında en popüler görünüm sayılabilir.  Modern bir tırnak görünümüne sahip olmak için tırnaklarını ne cadı tırnağı gibi  uzun  ne de  çocuk tırnağı kadar kısa  bir uzunlukta tutman, küt bir şekil vermen ve güzel bir oje sürmen yeterli.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

2015-en-hit-tirnak-modasi-nasildir

Oje rengine gelirsek, koyu renkten hoşlanan kadınlar için en popüler renkler ise çok koyu yeşil ve koyu donuk çikolata gibi gözüken siyah olmalı

Yok ben parlak severim. Çılgın ve bir o kadar da değişik bir insanım diyorsan  mavi ,nane yeşili ve fuşya ojeler kullanarak, sade giyinmek şartıyla şahane bir şıklık yaratabilirsin.Sade renkleri sevenler için ise  pastel renkler, donuk pembe. Kırmızıyı  ise seksi kıyafetlerle kullanarak dikkat çekici  bir görünüm sahip olursunuz.

2015-en-hit-tirnak-modasi-nasildir1

Ayrıca 2016 de tek renk ojeler moda olmasına rağmen desenli ojelerde hala trend.Koyu renk ojenin üzerine yapılan şık desenlerde sizlerde  farklı bir şıklık yaratır.

 


- 2016 En Hit Tırnak Modası Nasıldır, Hangi Renkler Modadır? admin tarafından 21 Aralık 2014 tarihinde , Kadın,Moda kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
2016 En Hit Tırnak Modası Nasıldır, Hangi Renkler Modadır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz