---< Sponsor Bağlantı >---

2014 Kış Modası Trend Renkleri Nasıldır, 2014 Kış Modası Renkleri Nelerdir, Hangi Tonlar Hakimdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


   2014 Kış Modası Trend  Renkleri Nasıldır, 2014 Kış Modası Renkleri Nelerdir, Hangi Tonlar Hakimdir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

2014 de Merhaba demeye çok az bir zaman kaldı. Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakmaktayız. Yeni gelen bir yıl yeni bir başlangıç demektir. Yeni yılda en çok merak edilen konulardan biride 2014 yılı Modasıdır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

2014 Yılının Modası Nasıldır, Moda renkler Nelerdir?

2014 Yılı Trend  Renkleri
2014 Kış sezonunda zümrüt yeşili ve ağırlıklı olarak da  mavi ve kırmızı tonlarının hakim olduğu bir sene bekliyor bizi. Ayrıca Kobalt mavi yeniden ağırlıklı olarak görülürken,pastel tonlarda maviler ve lacivert rengide ağırlıklı. Ateş tonlarında kırmızılar ve turuncular,şarabi bordolar ve  morun tonları dikkat çekici renkler arasında. Yine Güz başlarında  hardal, yağ yeşili ve gri gibi renkleri de bu kış görebileceğiz. Kış sezonunda metalik renkler, bilhassa altın tonları yine popüler olucak.2014 Kış Modası Trend  Renkleri2014 Kış Modası Trend  Renkleri1
Bunların dışında nude renk yükselişini sürdürecek. Nude tonlarına ek olarak fildişi,krem ve beyaz gibi renkler de kışın içimizi açacak.Özellikle baştan aşağı beyaz giyinmek kışın favori trendlerinden..
Siyahın modası hiç bir zaman geçmez yine bu senede siyah renkler  gözde olacaktır.

2014 Kış Modası Trend  Renkleri22014 Kış Modası Trend  Renkleri5


- 2014 Kış Modası Trend Renkleri Nasıldır, 2014 Kış Modası Renkleri Nelerdir, Hangi Tonlar Hakimdir? admin tarafından 4 Aralık 2013 tarihinde , Kadın,Moda kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
2014 Kış Modası Trend Renkleri Nasıldır, 2014 Kış Modası Renkleri Nelerdir, Hangi Tonlar Hakimdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz