---< Sponsor Bağlantı >---

2013 Özel Güvenlik Memur Alımı Ne zamandır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Lise veya  Önlisans  mezunları  Stad ve Ünüversiteler için   Özel Güvenlik Memuru alınacaktır.  Bakan Güler, alımların yıl sonuna kadar yapılacağını  ancak bu alımlar açıklamaya göre Eylül ayından sonraya kalacak. İlk etapta 10 Bin koruma memur alınacak. Daha sonra 20 bin alım daha yapılacak.Yeni alınacak bu özel güvenlik memurlarının özlük hakları polislere benzeyecek  Özel Güvenlik memurların 4 aylık teorik 2 aylık uygulamalı eğitim aldıktan sonra ilgili Stad ve Üniversitelere atanacak ve başarılı olanlar ise polis olmaya hak kazanacaklar.
Özel Güvenlik Alımı İle İlgili Aranan Şartlar:
Alınacak memurda aranacak ilk şart 28 yaş sınırı ve en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Memurluk maaşı ise  1800 ile 2000 TL arasında değişmektedir. Yüzde 5’i aşmamak kaydıyla başarılı olanlar Polis olabilecek.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

 

 

 

 

 


- 2013 Özel Güvenlik Memur Alımı Ne zamandır? admin tarafından 31 Ağustos 2013 tarihinde , Genel,Gündem kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
2013 Özel Güvenlik Memur Alımı Ne zamandır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz