---< Sponsor Bağlantı >---

Ne Ekersen Onu Biçersin Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ne Ekersen Onu Biçersin  Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Ne Ekersen Onu Biçersin  Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlatasözünedir1am ve mana taşımaktadır. Ne Ekersen Onu Biçersin ,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

Boş bir tarlanız var ve siz ona bir şeyler ekip dikiyorsunuz. Mesela buğday ekerseniz buğday, arpa ekerseniz arpa biçersiniz. Siz hiç gördünüz mü buğday ekipte arpa biçeni.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Birine iyilik yaparsanız ve güzel söz söylerseniz karşılığıda mutlaka iyilik alırsınız. Kötülük yaparsanız da onun karşılığı da kötülük kazanırsınız.


- Ne Ekersen Onu Biçersin Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 24 Şubat 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Ne Ekersen Onu Biçersin Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz