---< Sponsor Bağlantı >---

Balıkesir İlinin Başlıca Özellikleri Nelerdir?, Neleri Meşhurdur?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Balıkesir İlinin Başlıca Özellikleri Nelerdir, Neleri Meşhurdur, Plaka Kodu Nasıldır

İllerimizi ve neleri meşhür olduğunu tanıtmak istiyorum sizlere. 10  Plaka kodlu Balıkesir   İlimizin  başlıca özellikleri nelerdir kısaca anlatmaya çalışacağım.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Balıkesir deyince ilk aklımıza  Meşhur Ayvalık Tostu gelmektedir. Birde  500 yılı aşkın bir yöresel tat olan  Höşmerim gelmektedir.

Susurluk Ayranı, Ayvalık  Tostu, Manyas Gölü ve Manyas  Yoğurdu, Dünyaca ünlü Ayvalık ve Edremit Zeytini, Balıkesir Kaz  Dağları Milli Parkı, Bor  mineralleri, Gönen-Manyas-Burhaniye Kaplıcaları,   Sütüven Şelalesi, Ayvalık-Altınoluk-Akçay-Ören  Turizm Merkezleri,  Hasanboğuldu,  Tahtakuşlar Etnografya Müzesi, Balıkesir Kaymaklısı, Erdek, Kapıdağ Yarımadası’ın henüz keşfedilmeyen yerlerden biridir. Paflima Koyunda ise  trekking sporunun yapılabileceği en güzel yerlerden  biridir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Balıkesir İlinin Başlıca Özellikleri Nelerdir?, Neleri Meşhurdur? admin tarafından 26 Eylül 2013 tarihinde , İllerimizin Neleri Meşhurdur ve plaka kodları Nasıldır?,İllerimizin Plaka Kodları kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Balıkesir İlinin Başlıca Özellikleri Nelerdir?, Neleri Meşhurdur? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz